Jak trafić na adres siedziby firmy?

Choć w dzisiejszych czasach wiele rzeczy możemy załatwić drogą on-line, to nadal spotkania twarzą w twarz są jednym z najbardziej skutecznych kanałów komunikacji. Zakupy upragnionego produktu, złożenie reklamacji czy po prostu rozmowa handlowa często nie może być zrealizowana za pomocą Internetu.

 

Mamy dostępne w Internecie

Wpisując w wyszukiwarkę adres lub nazwę firmy i miejscowość, od razu pojawia się nam Mapa Google, która oczywiście jest szynchronizowana z telefonem komórkowym. Wpisując adres oraz zaznaczając nasze miejsce startu, od razu mamy widok trasy, jaką musimy pokonać zarówno samochodem, pieszo i komunikacją miejską. Dodatkowym atutem jest informacja o czasie jaki będziemy musieli poswięcić na prodóż. Na mapie znajdziemy również imformację o najbliższych stacjach paliw, kawiarniach czy parkingach, co może mieć duże znaczenie gdy przewidujemy nie tylko porozmawiać z naszym kontrahentem, lecz również zaprosić go na obiad lub kawę.

Szukaj u źródła - strona www firmy

Zazwyczaj na stronach internetowych firmy w zakładce Kontakt, znajdują się dane kontaktowe oraz mapa z zaznaczonym miejscem docelowym. Część firm, szczególnie tych które mają problem z miejscem parkingowym lub znajdują się w zamkniętych biurowcach lub osiedlach, ma dodatkowe informację dotyczące gdzie można płatnie i bezpłatnie zaparkować, jak dojechać komunikacją miejską, z jakiej firmy taksówkarskiej skorzystać lub gdzie zadzwonić, żeby ochrona wpóściła nas na terem obniektu. Jeżeli na stronie nie znaleźliśmy ważnych dla nas informacji, zawsze możemy skorzystać z dostępnych numerów kontaktowych i osobiście zadzwonić.

Czy napewno dobrze jedziesz?

Pamiętać należy, że wiele firm ma więcej niż jeden adres. Siedziba firmy, nie zawsze jest miejscem, w którym jesteśmy umówieni. Często oddział firmy lub biuro są pod innym adresem (często po drugiej stronie miasta). Warto zatem dokładnie przeanalizować gdzie faktycznie powinniśmy się zjawić, sprawdzając dokłądnie zawartość e-maila lub zaproszenia listownego. W przypadku niejasności zawsze pozostaje wspomniany wcześniej kontakt telefoniczny.


Drukuj