48 Media

48media logoNasza firma w branży marketingu internetowego działa już od 13 lat. Mamy niezwykle szerokie spektrum działania w branży marketingu internetowego poparte ogólnopolskimi realizacjami. Wykorzystując nasze doświadczenie oraz wiedzę ciągle podążamy za nowymi trendami i zmianami jakie dokonują się w naszej branży. A trzeba przyznać, że jest to branża niezwykle dynamiczna. My to jednak bardzo lubimy!

W zależności od projektu i potrzeb klienta, budujemy zaawansowane rozwiązania biznesowe wraz ze sklepami internetowymi i pełnym zapleczem, ale także proste i intuicyjne zlecenia stron www mieszczące się w budżecie klienta. Głównym czynnikiem, którym się kierujemy jest obsługa klientów z różnymi potrzebami, dlatego zawsze powinniśmy zwrócić również uwagę na to czego oczekuje klient przy określonym budżecie.

Dla naszego klienta uzyskujemy najbardziej efektywne wyniki z zakresu pozycjonowania stron www, kampanii reklamowych Adwords oraz usług SEO dla biznesu. Zajmujemy się budową zaplecza, optymalizacją SEO oraz przeprowadzaniem audytów. Poza bieżącą realizacją zadań oferujemy hosting oraz monitorowanie naszych usług, dzięki temu dajemy klientowi zaawansowaną opiekę naszej agencji oraz bezpieczeństwo w czasie współpracy z nami.

48 Media sp. z o.o.
www.48media.pl
Vetulaniego 1A/301, 31-227 Kraków
NIP: 9452234706, KRS: 833481, REGON: 385767602

adres korespondencyjny:
ul. Głowackiego 22
32-500 Chrzanów


Drukuj