Informacje branżowe

Czas na wakacje! Jakie plany mają Polacy?

Mimo że kolejne państwa otwierają się na turystów, dużą popularność zyskują w tym roku wakacje w Polsce. Jak pokazują badania, najwięcej osób spędzi wczasy w kraju. Turyści stawiający na lokalny wypoczynek będą mieć do dyspozycji ogromny wybór lokalizacji – w serwisie OLX można znaleźć ponad 32 tysiące ogłoszeń noclegowych, w tym ponad 10 tys. nad polskim morzem.

„Wszystko zaczyna się od decyzji” – historia Bartka, Dawcy szpiku

Bartek Dobrowolski to Wzorowy Dawca Szpiku – dlaczego? Dlatego, że zarejestrował się w bazie potencjalnych Dawców szpiku, a później oddał komórki macierzyste dla swojej „genetycznej siostry”. Bartek jest też przykładem na to, że tatuaż nie wyklucza możliwości zostania Dawcą szpiku i pomocy Pacjentom chorym na nowotwory krwi.

Mieszkania ze zniżką do 36 tys. złotych! Grupa Murapol zaprasza na Dzień Otwarty w Warszawie

Grupa Murapol, jeden z wiodących deweloperów mieszkaniowych w Polsce, zaprasza na Ogólnopolski Dzień Otwarty. W najbliższą sobotę, 29 maja klienci będą mogli kupić wymarzone mieszkanie w niższej cenie. Akcja odbywa się we wszystkich miastach, w których operuje deweloper. Zniżki cenowe obejmą również mieszkania zlokalizowane w Warszawie. Biura sprzedaży Murapol czynne będą w tym dniu od 9:00 do 18:00.

Czy deweloperzy planują budować na gruntach gminnych

Czy będą powstawać osiedla na gruntach gminnych w ramach współpracy opartej o nowe przepisy dotyczące rozliczania lokali lub budynków w cenie nieruchomości zbywanych z gminnego zasobu nieruchomości, tzw. ustawy lokal za grunt? Jak deweloperzy oceniają możliwoś realizacji projektów w nowym programie? Czy gminne grunty są dla nich interesujące? Sondę przeprowadził serwis nieruchomości dompress.pl

Jak zadbać o samopoczucie fizyczne i psychiczne? Rusza akcja Korona Gór Dolnego Śląska

Ostatni rok był przełomowy dla większości z nas. COVID-19 wpłynął na wszystkie sfery naszego życia – od życia prywatnego do zawodowego. Towarzyszy nam niepokój w miejscu pracy, brak poczucia bezpieczeństwa oraz niepewność co do przyszłości. Jednym ze skutecznych sposobów na radzenie sobie ze stresem jest sport. Już za kilka dni będziecie mogli wziąć udział w akcji Korona Gór Dolnego Śląska, powstałej z myślą o wszystkich miłośnikach biegania i turystyki lokalnej.

ContentHouse tworzy strategię content marketingową dla marki Bausch+Lomb

Agencja content marketingowa kontynuuje i rozszerza współpracę z czołowym producentem soczewek kontaktowych, firmą Bausch Health Poland.

Nowoczesne i stylowe oznakowanie budynków oraz skrzynki na listy – czyli CUCUDO!

Mogą być również wspaniałą dekoracją, jeśli tylko zdecydujemy się na skorzystanie z wyjątkowej oferty CUCUDO. Grupa kreatywnych projektantów i rzemieślników sprawi, że tabliczka z naszym adresem, czy numer domu albo skrzynka na listy, staną się oryginalną i stylową ozdobą!

UNICEF Polska: Polacy przekazali 4,2 mln zł na pomoc dzieciom w Nigrze

Mija rok od rozpoczęcia akcji UNICEF Polska „Pomoc dla Nigru”. Historia małej Omary i innych dzieci cierpiących na skutek niedożywienia w tym kraju, poruszyły serca Polaków. Łącznie udało się zebrać 4,2 mln złotych!